Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ZĽAVA

naša cena 64,70 €
skladom

ANKETA

Ako ste spokojný s HAIRFOR2/VOLLUMA?

Áno, veľmi 72% Celkom áno 14% Nie veľmi 7% Nie som 7%

KONTAKTY

SANvest s.r.o.
Kopčianska 10
851 01 Bratislava
tel: +421 915 701 105
volluma(a)volluma.sk
9:00-18:00 po-pia

AJ VY UŽ POMÁHATE

arr3ADOPCIA DETÍUž viac ako 2 roky pravideľne každý mesiac aj vďaka vám prispievame na adopciu detí, ktoré to naozaj...

ZAHUSŤOVAČ
Zahusťovanie vlasov

ZAHUSŤOVAČ VLASOV - PREČO HO POUŽIŤ?

Ak vás trápi dočasné či trvalé vypadávanie vlasov, alebo máte riedke a jemné vlasy, s ktorými si neviete dať rady, možno práve pre vás je zahusťovač vlasov to najlepšie kozmetické riešenie. Výhodami sú najmä cenová dostupnosť, jednoduchá aplikácia a skvelý okamžitý výsledok. Zahusťovač môžete zmyť kedykoľvek chcete. Pre aplikáciu zahusťovača vlasov nepotrebujete žiadne špeciálne znalosti, len trochu praxe a dosiahnete požadovaný výsledok hustých vlasov.

Bez ohľadu na príčinu alebo stupeň rednutia vlasov môže byť vlasový zahusťovač použitý s liečebnými látkami, prípravkami ako napr. minoxidil či finasterid ako aj zlepšenie vzhľadu už transplantovaných vlasov.

Nevýhodou vlasového zahusťovača ako aj u iných kozmetických prípravkov, je riziko, že sa môže otlačiť na odev alebo zotrieť, čím sa jeho užívateľ môže ocitnúť v rozpačitej situácii a preto je veľmi dôležité dôkladne si vybrať kvalitný zahusťovač, ktorý bude prispôsobený vášmu životnému štýlu.

ČO SÚ ZAHUSŤOVAČE VLASOV?

Zahusťovače vlasov sú kozmetické prípravky, ktoré vytvárajú okamžitú vizuálnu premenu. Nanášaní farebných vlasových mikro vlákien, ktoré sa prichytia na vlasy sa vytvorí efekt hustých vlasov. Pri kvalitných a profesionálnych zahusťovačov vlasov (Volluma) sa iba 5-10% vlákien dostane aj na pokožku hlavy, aby cielene znížili kontrast presvitajúcej pokožky.

zahusťovač vlasov technológia zahusťovače vlasov technológia

Zahusťovače vlasov nie sú liek proti vypadávaniu vlasov, alebo ich rednutiu, ako si mnohí myslia.

Vlasové zahusťovače sú finančne nenáročné efektívne riešenie s cieľom esteticky zlepšiť vzhľad riedkych vlasov a vypadávanie vlasov bez medikamentov, chirurgii alebo tupé. Vypadávanie vlasov u mužov je až v 70% prípadoch vzhľadom k androgénnej alopécii alebo mužskej plešatosti (MPB) avšak môže byť často a ľahko riešené s kozmetickým zahusťovačom vlasov. Zahusťovače vlasov sú vysoko efektívne na miestach, ktoré sú preriedené, ale nie celkom plešaté. Nie sú určené na krytie miest, ktoré sú celkom bez vlasov.

Pri výbere toho správneho zahusťovača by ste sa mali riadiť 2 základnými faktormi:

1) PRIRODZENÝ EFEKT HUSTÝCH VLASOV

Je veľa výrobkov, ktoré sľubujú prirodzený efekt hustých vlasov. V praxi to však veľakrát dopadne inak. Riedke vlasy sú chúlostivou témou a pri ich riešení chceme, aby bol výsledok čo najdískretnejší. My vo Volluma - Hairfor2 tíme veríme, že sme tento faktor splnili. Na rozdiel od iných výrobkov vám ponúkame 100% prirodzený efekt hustých vlasov. Ani z niekoĺkých centimetrov nezbadáte ako je to možné, že máte opäť husté vlasy. Dokonca sme si taký istý, že vám dávame záruku 60 dní na vrátenie celej sumy ak tento bod nesplníme.

2) ODOLNOSŤ VLÁKIEN

Ak už ste dosiahli prirodzený efekt hustých vlasov, druhým bodom je odolnosť vlasových vlákien. Opäť sa vraciame k dôležitej téeme a tou je diskrétnosť. Vlákna by mali držať na vlasoch čo najpevnejšie a to aj v nepriaznivom počasí, alebo športe. Mnohé produkty využívajú nanášanie sypaním. Tento spôsob nemôže zaručiť odolnosť vlákien proti vetru, daž´du či potu. My používa sprej a v ňom špecificky vyrobené vlákna, aby sa hneď pri nanášaní prichytili čo najpevnejšie o vaše vlasy a vydržali aj niekoĺko dní.

zahusťovač vlasov vollumaHAIRFOR2 - VOLLUMA, PROFESIONÁLNY ZAHUSŤOVAČ VLASOV

HAIRFOR2 - VOLLUMA profesionály zahusťovač vlasov a volumizér pre riedke a jemné vlasy je najkvalitnejší a najpopulárnejší zahusťovač tohto druhu používaní  tiež v mnohých kaderníctvach, kde sa kaderníci stretnú a čelia v boji s riedkymi vlasmi. Profesionálny a prirodzený efekt zahustenia riedkych vlasov, formulácia odolná voči vode a nepriaznivému počasiu vás nikdy nesklame!

Ak máte riedke vlasy a aj za podpory medikamentov, chirurgii či tupé, nie ste spokojný a chcete sa cítiť lepšie a sebavedomo, použite profesionálny zahusťovač vlasov a vyberte si HAIRFOR2 - VOLLUMA!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Opdorucam
Zuzana
16.09.2016 15:26
super vecička
simona
28.10.2015 11:42
Najlepší
Peter
01.09.2015 11:47