Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Rast Vlasov
  4. Ako urýchliť rast vlasov
27.06.2019
Rast Vlasov

Ako urýchliť rast vlasov

ako urýchliť rast vlasovAko urýchliť rast vlasov

V tomto článku vám ponúkame pár overených receptov pre vaše vlasy, ktoré sú odskúšané bežnými ľuďmi a sú s nimi nadovšetko spokojní. Ide o jednoduché prírodné masky, ktoré si dokážete spraviť aj vy sami v pohodlí domova. Spomínané suroviny sa bežne nachádzajú v každej domácnosti, preto sa nemusíte trápiť ich namáhavým zháňaním. Tieto a mnohé iné masky na prírodnej báze si pokojne môžete dopriať aj niekoľkokrát do týždňa bez pocitu viny a s konečne zodpovedanou otázkou ako urýchliť rast vlasov.

Recepty pre urýchlenie rastu vlasov

Čarovné vajíčka – Tento recept niekomu zaberie, inému zas nie. Pokiaľ nepomôže v raste vašich vlasov, môžete si byť istí, že im ani neuškodí. Prinajmenšom sa budete tešiť zo zdravo vyzerajúcej hrivy. Stačí použiť bielka z niekoľkých vajec (závisí od dĺžky a hustoty vlasov) a naniesť na vlasy. Po pár minútach (pokojne ich môžete mať na hlave aj 20 minút) si vlasy zmyte a upravte bežným spôsobom.

Cibuľa ako všeliek – Každý z nás poznáme cibuľu ako známy všeliek, ktorý je prospešný na všetko, zaberá na všetko a postará sa o vaše nekonečné zdravie. To, že ňou môžete vyriešiť aj to, ako urýchliť rast vlasov, ste však možno nevedeli. Stačí vyvariť dve či tri pokrájané cibule vo vriacej vode a po vychladnutí si touto vodou opláchnuť vlasy. Následne si ich poriadne zmyte aj čistou vodou tak, aby ste zamedzili typický cibuľový zápach.

Šťava zo zemiakov – Vďaka vitamínom A, C a B budú vaše vlasy výrazne silnejšie a živšie, čo sa v konečnom dôsledku postará o rast nových vlasov. Každý si túto šťavu robí podľa svojho gusta. Niektorí použijú vodu, v ktorej sa zemiaky varili. Pre intenzívnejší efekt však odporúčame použiť priamo šťavu zo zemiakov, ktorú si môžete zmiešať napríklad s medom a vajíčkom. Získate tak jedinečnú masku na vlasy, ktorú rovnako môžete aplikovať viackrát do týždňa.

Všade samá žihľava – To, že žihľava je tiež odpoveďou na to, ako urýchliť rast vlasov, už dobre viete. Rozhodne by ste ju však nemali podceňovať. Pre lenivejších je možnosť kúpiť si žihľavový šampón, pre tých, ktorí majú radi na očiach všetky použité suroviny, odporúčame obyčajný žihľavový odvar. Aplikáciu môžete opakovať aj každý deň.

Nezabúdajte, že pri všetkých prírodných maskách je dôležitá trpezlivosť. Pre viditeľné výsledky je potrebné opakovať zábaly, masky, vývary a odvary dlhodobo. Prajeme veľa šťastia.

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
O nás

Naša spoločnosť sa už od roku 2009 zaoberá vlasovou problematikou. Spolupracujeme s odborníkmi z Nemecka a Kanady.

Náš unikátny zahusťovač vlasov si za 11 rokov na Slovensku našiel už veľa spokojných zákazníkov. Sme radi, že vám môžeme pomôcť pri riešení riedkych vlasov. Budeme sa aj naďalej snažiť splniť vaše očakávania. Team HairFor2

Recenzie

RECENZIE HEUREKA

UŽ 11 ROKOV NA SLOVENSKU

OKAMŽITÉ VRÁTENIE SUMY DO 60 DNÍ

DORUČENIE DO 2 DNÍ