Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
ČO NAOZAJ DOKÁŽE NÁŠ SPREJ?

zahustenie riedkych vlasov


 

 Video ukážky aplikácie

 

 

 


 

Prečo nakupovať u nás

  1. Úvod
  2. RIEŠENIE PRE RIEDKE VLASY

RIEŠENIE PRE RIEDKE VLASY

Riešenie riedkych vlasov a vypadávania vlasov

 

Okamžité kozmetické riešenie 

Dlhodobé riešenie pomocou liečby

Chirurgické a laserové riešenie

Zmena účesu

Minoxidil (lokálne liečivo sprej)

Transplantácia vlasov

Je to najlacnejšia možnosť ako zlepšiť vizuálne objem vašich vlasov.
Dôležité je pri tom myslieť na tvar vašej tváre. Práve od toho závisí aký správny účes vybrať, aby vlasy získali na hustote. Viac info
Najuznávanejší prípravok na liečbu vypadávania vlasov na svete. Bol objavený náhodne v 60tych rokoch. Po rokoch výskumu a testovania bol schválený jeho účinok proti vypadávaniu vlasov FDA. Viac infromáciíJediné trvalé riešenie riedkych vlasov v súčasnosti. Jedná sa a pomerne novú technológiu (koniec 20 storočia). Prešla už slušným vývojom a môžeme povedať, že sa jedná o bezpečný zákrok s viditeľným výsledkom. Pozor, nie je však vhodná pre každého. Viac tu.

Suchý šampón

Propecia (1mg Finasterid, tabletky)

Laserová terapia

Môže pomôcť skôr menej riedkym vlasom, kedy ešte nepresvitá pokožka hlavy. Suchý šampón slúži skôr na odmastenie vlasov, aby vyzerali prirodzene lesklé, akoby ste si ich umyli. Vie však dodať aj objem, ale nečakajte zázrakyNajefektívnejší liek proti dedičnému vypadávaniu vlasov (90% prípadov) Androgénna alopécia. Proscar (5mg Finasterid) sa používa pri liečbe zväčšenej prostaty. Blokuje Dihydrotestosterón. Ten spôsobuje najčastejšie vypadávanie vlasov. Na liečbu vlasov však stači iba 1mg Finasteridu a tak vznikla Propecia. Pzor však na velajšie účinky. Viac informáciíOficiálne schválená liečba (FDA) vypadávania vlasov v roku 2007 pomocou nízko frekvečnej svetelnej terapii. Stimuluje rast vlasov pôsobením na vlasové folikuly. Ide o drahší pomerne o drahší prístroj kde cena začína na 300€ v základnej verzii. Pre účinnejšiu terapiu treba siahnuť hlbšie do vačku 900-2000€.

Zahusťovač vlasov

Vitamíny, oleje, šampóny

Mikropigmentácia

Najefektívnejší spôsob okamžitého kozmetického zahustenia riedkych vlasov v súčasnosti. Vhodný pre pokročilé štádium riedkych vlasov, kedy už môže presvitať pokožka hlavy. V priebehu niekoľkých sekúnd zbadáte rozdiel. Viac tu.
 

V malých % prípadoch môžu pomôcť vitamíny s biotinom u žien. U mužov pestrec (prírodný blokátor dihydrotestosterónu) Avšak neexistuje štúdia, ktorá by potvrdila veľký účinok rôznych olejov, šampónov. Viac info

Ide o niečo podobné ako tetovanie. Využíva sa skôr na bradu a obočie. Náš team neodporúča túto metódu na zahustenie vlasov. Je veľmi ťažké dosiahnuť prirodzený efekt.
O nás

Naša spoločnosť je už od roku 2009 výhradným distribútorom značky Hairfor2 (pred tým Volluma) na Slovensku. Spolupracujeme s odborníkmi z Nemecka a Kanady.

Náš unikátny zahusťovač vlasov si za tú dobu našiel už veľa spokojných zákazníkov. Sme radi, že vám môžeme pomôcť pri riešení riedkych vlasov. Budeme sa aj naďalej snažiť splniť vaše očakávania. Team HairFor2

Recenzie

RECENZIE HEUREKA

UŽ OD ROKU 2009 NA SLOVENSKU

OKAMŽITÉ VRÁTENIE CELEJ SUMY DO 60 DNÍ

DORUČENIE DO 2 DNÍ

©Copyright HairFor2 | 2009-2023