Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 • Kategórie blogu
 • Štítky blogu
ČO NAOZAJ DOKÁŽE NÁŠ SPREJ?

zahustenie riedkych vlasov


 

 Video ukážky aplikácie

 

 

 


 

Prečo nakupovať u nás

 1. Úvod
 2. RIEŠENIE PRE RIEDKE VLASY
 3. 3 Najlepšie účesy pre riedke vlasy 2019
27.06.2019

3 Najlepšie účesy pre riedke vlasy 2019

 

ÚČESY PRE RIEDKE VLASY

Mať dobre udržiavaný strih je skvelý spôsob ako minimalizovať viditeľnosť riedkych vlasov. Spolu so stylingom, nechať si vlasy strihať kazdé tri mesiace je nevyhnutné na udržanie si vrcholného vzhľadu vlasov. Ďalej nasleduje zoznam strihov, ktoré dobre sedia jemným vlasom. Uistite sa, že so svojím stylistom vsetky strihy preberiete, aby ste sa mohli rozhodnút, či bude dobre vyzerat s vašim tvarom tváre. Váš stylista by Vám mal navrhnúť spôsob, ako strih prispôsobiť, aby minimalizoval Vaše problémové oblasti a rozžiaril Vašu tvár.

Top strihy pre ženy s riedkymi vlasmi

Vybrali sme pre vás tie najlepšie účesy, ktoré zakryjú riedke miesta vo vlasoch. Podobné účesy požívajú aj celebrity. Zvýšte svoje sebavedomie a nebojte sa zmeny k lepšiu. Sľubujeme, že neoľutujete


 

Krátky tvárový strih - BOB pre riedke vlasyúčesy pre riedke vlasy

 • skvelý účes, ktorý dodáva hustotu Vašim vlasom
 • krátky tvárový strih by nemal končit na najširsej časti vašej tváre – tvar diamantu a štvoruholnikové tváre by si mali vybrat dĺžku po plecia, oválne si môžu zvoliť akúkoľvek dĺžku a okrúhle tváre by mali zvoliť dlhsí asymetrický tvar.
 • ak Váš kaderník dá do konečnej podoby strapatý, módny look, dodá to Vašim vlasom dynamiku a veľkosť.
 • zpostupnený krátky tvárový strih (aký nosí Victoria Beckham) veľmi pristane jemným vlasom, pretoze dodáva veľký objem vlasom vzadu a zjemnuje dlhšie časti v predu.

 


strih pre riedke vlasyVrstevný polodlhý strih

 • veľmi pristane ženám, ktoré nemajú riedke miesta na vrchu hlavy chcú pridať viac pohybu a veľkosti svojim jemným vlasom.
 • požiadajte svojho stylistu o účes tiahnúci sa k pleciam s mnohými vrstvami všade dookola.
 • nechajte konce tupé ale vytvarované (stylista strihá tak, aby končeky neboli rovnaké), s ktorými sabudete môcť hrať a pridať objem prostredníctvom jednotlivých vrstiev.
 • po stranách pridajte dlhý vyzdvihujúci lem, ktorý zvýrazní srdcovú a diamantovú tvár.

Strih podľa čiapky

 • skvelý strih, ktorý ľahko prekryje riedke oblasti na temene
 • strih „podľa čiapky“ je krátky, viacvrstvový zostrih vlasov, ktorý je dobrým riešením pre tie ženy, ktoré si rady umývajú a stylujú vlasy
 • požiadajte svojho stylistu, aby Vám dal množstvo hravých vrstiev, ktoré môžu byť chaoticky zrezané, dobre navrstvený strih Vám umožní pohrávať sa s jednotlivými časťami a zamaskovať riedke oblasti
 • dobre pristane oválnym, okrúhlym tváram a tváram v tvare diamantu

 

Tipy a triky pre správny účes riedkych vlasov:

Ak bob alebo účes podľa čiapky jednoducho nie ste vy, porozprávajte sa so svojím stylistom, aké iné možnosti by mohli zabrať – pamätajte, ak nie ste na 100% spokojná so svojím novým strihom, potom sa neoplatí meniť svoj štýl.

Strihy, kde stylista zvolí preriedenie vlasov nožnicami, v snahe dosiahnúť elegantný look, nebudú dobre vyzerať pri riedkych vlasoch.

Ak máte kučeravé alebo vlnité vlasy, strih musí sedieť Vašej prirodzenej štruktúre – strihy „podľa čiapky“ a boby nepristanú veľmi kučeravým vlasom. Neinvestujte do strihu, ktorý môžete nosiť iba ak si vlasy vyžehlíte, strih by mal vyzerať dobre aj keď nebudete mať dostatok času na jeho náročnú úpravu.

 

Mnoho z nás pozná ten pocit, keď si zrazu, pri pohľade do zrkadla nájde riedke miesta vo vlasoch. Napadne nám hneď niekoľko otázok a pocit frustrácie či vnútorný nepokoj nám vie niekedy pokaziť celý deň. Ako sa s tým len vyrovnať? Čo spôsobilo moje riedke vlasy? Môžem vôbec ešte niekedy mať husté vlasy? Existuje účinná liečba? Ako bojovať s riedkymi vlasmi? A mnoho ďalších otázok nám preletí hlavou.

V prvom rade netreba zúfať, mnoho prípadov riedkych vlasov sú len dočasné následky niektorej z príčin ktoré padanie vlasov vyvolali a po jej odstránení môžete opäť zažiť pocit hustých vlasov. Stačí sa len zamyslieť a krok za krokom hladať práve tú vašu príčiny riedkych vlasov.

1. Príčina riedkych vlasov

Treba sa zoznámiť so všetkými možnými príčinami, ktoré padanie vlasov a riedke vlasy spôsobuje. Samozrejme príčin je veľa a niekedy ani lekári si nevedia dať rady čo presne riedke vlasy spôsobuje je preto potrebné dodržať 2 dôležitý krok

2. Začnite skúmať samých seba

a aj bez pomoci určíte príčinu skôr ako si myslíte - aký životný štýl vediete, ako sa stravujete, kedy ste prvý krát zbadali že vám vlasy rednú, aká je predispozícia vašej genetiky ohľade padania vlasov (otec, dedko, mama, babka), aké sú výsledky vašich krvných testov, kedy ste naposledy prekonali chorobu, akou hormonálnou zmenou prechádazate a mnoho ďalšich otázok je nevyhnutné si pri hľadaní príčiny riedkych vlasov klásť a skúmať samých seba

3. Testujte sa

Akonáhle by mohol byť čo i len náznak príčiny riedkych vlasov, odstráňte a pozorujte zmeny.

Ďalšie cenné rady v boji proti riedkym vlasom sa dozviete v našich článkoch, ktoré sme pre vás pripravili:

 

Príčiny riedkych vlasov


Krásne husté vlasy potrhují ženskú ako aj mužskú krásu. Nemožno sa čudovať, že vo chvíli, keď naša pýcha začne rednúť, tak bije na poplach. Príčiny riedkych vlasov sú rôzne. Najprv však niečo málo o vlasoch.

Vlas je zrohovatená organická látka a spravidla bohatú hrivu majú tmavovlasí ľudia. Počas dňa strácame okolo stovky vlasov a jeden vlasový korienok nám vyprodukuje v priebehu svojej existence 12 vlasov. Odborníci uvádzajú, že jednotlivý vlas žije 6 - 7 rokov.

Vlasy nám najrýchlejšie rastú v spánku a v lete. Takže nemožno brať vážne hlášku, že slnečné lúče ničia naše vlasy. To je naozaj len mýtus. Rovnako tak nemôžeme brať vážne reči o tom, že sexuálne aktívnych mužov poznáme podľa plešiny.

Možné príčiny riedkych vlasov a vypadávania vlasov

1. Tenké, stále mastné vlasy s vlhkou pokožkou môžu signalizovať zlú funkciu štítnej žľazy - veľa hormónov, a ak je nedostatok hormónov štítnej žľazy, vlasy sú veľmi suché.

2. Úbytok vlasov na temene - veľa pohlavných hormónov, u žien - nedostatok estrogénu.

3. Vlasy sa začnú veľa mastiť a rednúť, s týmto prevažne bojujú ženy a pravdepodobne majú príliš kortizónu (hormón kôry nadobličiek).

4. Zvýšená tvorba lupín - porucha črevnej flóry.

5. Vlasy rastú pomaly a sú bez lesku - nedostatok rastových hormónov a faktorov

Ďalšie príčiny riedkych vlasov a vypadávania vlasov:

- Vedľajší účinok niektorých liekov, jedná sa spravidla o lieky proti hypertenzii, na zrážanlivosť krvi a na znižovanie tukov v krvi; odporúča sa požiadať ošetrujúceho lekára o náhradné lieky
- Nedostatok niektorých vitamínov napr vitamínu B a C, zaraďte do svojho jedálnička ryby a pivné kvasinky
- Vlasom veľmi škodí sťahovania - gumičky, sponky, čelenky atď

Predísť rednutiu vlasov, možno aj použitím detského šampónu, kedy vlasy opláchneme chladnou vodou, nedrhnite ich uterákom a necháme ich voľne uschnúť.

Ako bojovať proti riedkym vlasom?


Vlasy su proteín vytvorený prevažne z keratínu a kolagénu, ktoré sú formované aminokyselinami. Podobne je to aj s našou pokožkou. Vlasy preto potrebujú živiny a vodu, aby mohli rásť.

HAIRFOR2 na riedke vlasyPre kozmetickú úpravu riedkych vlasov odporúčame ten najúčinnejší produkt na rýchle zahustenie HAIRFOR2 - VOLLUMA, zložený práve z keratínu, štruktúry samotného vlasu. Husté vlasy máte teraz na dosah

Riedke vlasy sú znamením, že došlo k zmene rovnováhy v našich telesných systémoch a často vhodnou diétou a holistickými praktikami je možné v konečnom dôsledku túto rovnováhu znovu dosiahnuť. Hustejšie a nadýchanejšie vlasy nedosiahnete, pokiaľ v diéte chýbajú základné živiny na ich produkciu. Je potrebné mať na zreteli, aby mala Vaša diéta požadovanú úroveň:


konzumácia orechov – brazílske orechy, vlašské orechy, kešu, borovicové jadierka poskytujú esenciálne mastné kyseliny potrebné na podporu rastu vlasov.

deficit železa je taktiež dôvod straty vlasov. Uistite sa, že jete veľa vajec, strukovín, sušeného ovocia, rýb a mäsa.

rybí tuk dodáva živiny pre silné a pružné vlasy. Makrely, losos a tuniak by mali byť súčasťou Vášho jedálnička dva krát týždenne.

ženy, ktoré trpia stratou vlasov spôsobenou nedostatočnou produkciou žalúdočných štiav budú prosperovať užívaním Acidofilu po každom jedle.

včelí peľ je svetovo známy ako najkompletnejší zdroj živín a je používaný pri liečbe vypadávania vlasov. Vo všeobecnosti je dostupný v obchodoch so zdravou výživou v podobe kapsúl.

morské riasy pôsobia ako zázračný zdroj výživy na rast vlasov, ktorý obsahuje 13 zo 14 živín potrebných na produkciu vlasov. Morské riasy sú mnohostranne použiteľné a chutné. Dajú sa použiť do polievok, šalátov a samozrejme v sushi!

 

Ďalšie účinné terapie, ktoré môžu byť použité pri liečení vypadávania vlasov:

Meditácia a pozitívne myslenie - napriek tomu, že sa mnoho ľudí z myšlienky o meditácii vysmieva, štúdiá ukázali, že meditácia a pozitívne myslenie speli k pozitívnym výsledkom pri liečení telesných chorôb.

Cvičenie - akékoľvek cvičenie, ktoré zvyšuje tempo srdca povedie k toku krvi do Vašej hlavy a kože. Beh, plávanie, jóga, tai-chi – je mnoho náročných i menej náročných alternatív pre všetky vekové skupiny a úrovne fitness. V kombinácii so zdravou diétou je cvičenie skvelý spôsob ako sa cítiť zdravšie a sebavedomejšie popri zvyšovaní krvného obehu v tele.

Masáž - Okrem stimulácie klúčových svalov a krvného obehu potrebného na rast vlasov, masáž hlavy zrelaxuje myseľ a odbúrava stres. Doma si masáž pokožky na hlave môžete spraviť sami (alebo môžetec požiadať partnera, aby Vám ju spravil). Štvorminútová masáž pokožky hlavy denne pomôže stimulovať rast vlasov.

problem s riedkymi vlasmi

Kto máriedkevlasymal bysi ichšetriťa obmedziťmelírované, zosvetľovanie, farbeniea užvôbec saneodporúčatrvalá.Malibysteradšejzamieriťkdermatovenerológovi, ktorý určímožnú príčinuvypadávaniavlasov.VyšetríVámkrv amoč.Odporučívyvarovaťsa stresua určíšpeciálneminerály -železo, seléna ďalšie.Je dokázané, že vitamínAznižuje rizikorednutiavlasov.

 

 

 

 

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
O nás

Naša spoločnosť je už od roku 2009 výhradným distribútorom značky Hairfor2 (pred tým Volluma) na Slovensku. Spolupracujeme s odborníkmi z Nemecka a Kanady.

Náš unikátny zahusťovač vlasov si za tú dobu našiel už veľa spokojných zákazníkov. Sme radi, že vám môžeme pomôcť pri riešení riedkych vlasov. Budeme sa aj naďalej snažiť splniť vaše očakávania. Team HairFor2

Recenzie

RECENZIE HEUREKA

UŽ OD ROKU 2009 NA SLOVENSKU

OKAMŽITÉ VRÁTENIE CELEJ SUMY DO 60 DNÍ

DORUČENIE DO 2 DNÍ

©Copyright HairFor2 | 2009-2023