Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
ČO NAOZAJ DOKÁŽE NÁŠ SPREJ?

zahustenie riedkych vlasov


 

 Video ukážky aplikácie

 

 

 


 

Prečo nakupovať u nás

  1. Úvod
  2. TRANSPLANTÁCIA VLASOV

Transplantácia vlasov alebo Nastrelovanie vlasov

 

Aký je postup a priebeh?

 

Rozhodovanie o vykonaní transplantácii vlasov nie je pre nikoho jednoduché a jednoznačné. Prvé myšlienky o zákroku väčšinou prídu pri pohľade do zrkadla kde si všimneme ako nám vlasy postupne rednú a vypadávanie vlasov sa z mesiaca na mesiac zrýchluje. Nezabúdajte však na príčinu a spúšťač padania vlasov, kde pri správnej diagnóze a liečbe (odstránení príčiny) môžete padanie vlasov zastaviť a opäť vrátiť vlasom objem aj bez transplantácie vlasov.

 

transplantácia vlasov | nastrelovanie vlasov

 

 

Nastrelovanie vlasov, alebo transplantácia je vhodná najmä pre tých, ktorí vedia svoju príčinu padania vlasov a neexistuje už žiadna liečba, ktorá by pomohla. Ide najmä o dedičnú predispozíciu androgénnu alopéciu u ktorej sa dá priebeh ,,len" spomaliť, ale doposiaľ neexistuje liek ktorý by ju vyliečil.

 

Transplantácia vlasov - ako treba postupovať:

1. krok je oboznámiť sa o rôznych typoch transplantácie ako aj o ich priebehu. Vyhnite sa najmä starej metóde FUT (stripová metóda), kde sa v celkovej anestézii odoberá pás kože. Najpoužívanejšie metódy sú FUE a DHI.

 

transplantácia vlasov FUT a FUE

2. krok je vybrať si tú správnu kliniku, ktorá nie je iba o sľuboch, ale o reálnych výsledkoch, preto je dobré sa spojiť aspoň s jedným pacientom danej kliniky a informovať sa. Predsa len ide o zákrok na celý život preto neváhajte nazbierať čo najviac informácii.

 

3. krok rozhodnutie a príprava.

 

Transplantácia vlasov je v súčasnosti najmodernejší spôsob trvalého zahustenia vlasov, ktorá je možná už aj na Slovensku.

 

Transplantácia vlasov - pre koho je  vhodná?

 

Transplantáciu vlasov podstupujú skôr muži ako ženy. Pri rozhodovaní o podstúpení transplantácie vlasov je veľmi dôležité zozbierať čo najviac informácií z viacerích zdrojov. Transplantácia vlasov je v samej podstate vhodná pre všetky štádiá vypadávania vlasov avšak treba si uvedomiť, že vlasov na zátylku (odberové miesto) nemáte neobmedzené množstvo.

 

Odporúčame pred transplantáciou vyskúšať menej invazívne riešenie, bez chirurgického zásahu a drahých procedúr - SPREJ VOLLUMA / HAIRFOR2 ZAHUSŤOVAČ VLASOV

 

toto nie je transplantacia vlasov

 

OD 17,95 Eur

 

Priebeh a technika transplantácie vlasov

 

Transplantácia vlasov je vykonávaná v lokálnej anestéze alebo sedácií (pacient pociťuje bolesť menej). Vlasové folikuly sú po jednom odobraté z miest, kde nedochádza k plešatosti, a sú jednotlivo nasádzané na miesta kde dochádza k vypadávaniu alebo kde teda vlasy už vypadli. Vlasy sa transplantujú vo forme folikulárnych jednotiek a to po 1 až 3 vlasových folikuloch, tie spolu prirodzene vyrastajú. Správnym nasadením týchto jednotiek sa dosiahne prirodzený vzhľad transplantovaných vlasov.

 

transplantácia vlasov nastrelovanie

 

Transplantácia sa zväčša uskutočňuje pomocou patentovaného implantátora, ktorý určuje hĺbku, správny uhol a smer implantovaných vlasov. Vlasy na bokoch hlavy nie sú vystavené mužskému hormónu a túto vlastnosť si udržiavajú aj po transplantovaní na nové miesto. Avšak v prípade ženských vlasov je ich vypadávanie spôsobené väčšinou hormonálnymi zmenami a výsledkom je rovnomerná strata vlasov, preto sa transplantácia vlasov vykonáva vo väčšom počte u mužov.

Takáto transplantácia po väčšine môže trvať v rozmedzí 4 až 8 hodín, ale závisí to aj od požadovanej plochy a počtu transplantovaných vlasov. Niekedy je potrebných viac sedení po dobu približne šiestich mesiacov. Pacientova práceneschopnosť trvá približne dva až päť dní po transplantácií.

Vlasy sú zväčša odoberané zo zátylku hlavy alebo z bokov hlavy. To znamená, že miesta, kde boli vlasy odobrané sú zakryté zvyšnými vlasmi a miesto nie je viditeľné a na miestach kde boli vlasy transplantované sú viditeľné iba malé bodky alebo chrastičky, ktoré po 8 až 14 dňoch zmiznú.

Po transplantácií vlasy zvyknú vypadať a nové začnú rásť za 1 až 3 mesiace, no účinok je dlhodobý.

 

´´V roku 2003 mi bola kolegom z ISHRS (medzinárovdné združenie pre obnovu rastu vlasov) doporučený produkt HAIRFOR2 - VOLLUMA ako spôsob k dosiahnutiu lepšej úrovne spokojnosti hustých vlasov ( aj po transplantácii). Bola som z výsledku a aj ja teraz doporučujem tento produkt mnohým mojim pacientom, ktorí chcú dosiahnuť maximálny výsledok na základe mnohých pozitívnych odkazov,,

 

Dr. Cecilia Flury, M.D., Švajčiarsko, ISHRS člen

Dr. Cecilia Flury, M.D., Švajčiarsko, ISHRS člen

 

Transplantácia vlasov - kde sa dá vykonať a aká je cena?

Na výber máte v súčasnosti na Slovensku viacero kliník, kde vám ponúknu bezplatnú konzultáciu ako aj cenovú ponuku. Cena transplantácie vlasov závisí najmä od veľkosti plochy trasnplantovaných vlasov resp. počte folikul. Odporúčame kliniku Folliclinic v Piešťanoch, kde používajú najnovšiu metódu a majú dlhročné skúsenosti.

Cena transplantácie vlasov sa hýbe v rozmedzí od 1 500 do 3 000 eur.

 

Pre doplnenie informácii odporúčame aj tento článok

 

Ďalšie zaujímavosti v infografike:

 

transplantácia vlasov infografika

 

Novinky z nášho blogu

10 Tipov ako zastaviť vypadávanie vlasov
16.03.2023
10 Tipov ako zastaviť vypadávanie vlasov
VYPADÁVANIE VLASOV Náš odborný team pre teba pripravil 10 krokov ako úspešne bojovať proti vypadávaniu vlasov. Ak budeš mať otázky, napíš nám... čítať celé
O nás

Naša spoločnosť je už od roku 2009 výhradným distribútorom značky Hairfor2 (pred tým Volluma) na Slovensku. Spolupracujeme s odborníkmi z Nemecka a Kanady.

Náš unikátny zahusťovač vlasov si za tú dobu našiel už veľa spokojných zákazníkov. Sme radi, že vám môžeme pomôcť pri riešení riedkych vlasov. Budeme sa aj naďalej snažiť splniť vaše očakávania. Team HairFor2

Recenzie

RECENZIE HEUREKA

UŽ OD ROKU 2009 NA SLOVENSKU

OKAMŽITÉ VRÁTENIE CELEJ SUMY DO 60 DNÍ

DORUČENIE DO 2 DNÍ

©Copyright HairFor2 | 2009-2023