Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
ČO NAOZAJ DOKÁŽE NÁŠ SPREJ?

zahustenie riedkych vlasov


 

 Video ukážky aplikácie

 

 

 


 

Prečo nakupovať u nás

  1. Úvod
  2. RIEŠENIE PRE RIEDKE VLASY
  3. Rady pre rýchlejší rast vlasov
27.06.2019

Rady pre rýchlejší rast vlasov

Rady pre rýchlejší rast vlasov

Rady pre rýchlejší rast vlasov

Už vás nebaví nosiť krátky strih vlasov? Dostali ste sa do určitej dĺžky, ktorú neviete prekonať? Túžite po krásnych, zdravých, hustých a dlhých vlasoch, no neviete, ako začať? V snahe dosiahnuť požadovanú dĺžku a hustotu vlasov sa ľudia často uchyľujú k predĺženiu vlasov u kaderníčky za nemalé peniaze. Keď ide o krásu a celkový vzhľad sme všeobecne schopní utratiť kopec peňazí, pričom výsledok nemusí byť vždy najšťastnejší. Nižšie uvedené rady pre rýchlejší rast vlasov sú zamerané na podstatu vlasov a na to, čo im naozaj pomáha. Efekt nie je okamžitý a nutnosťou je trpezlivosť. Ak nedisponujete touto vlastnosťou, pokojne choďte najskôr na predĺženie vlasov a až potom si prečítajte tento článok.

Potraviny, tipy a triky, ktoré pomáhajú na rast vlasov

  1. Masírovanie pokožky hlavy prostredníctvom teplých olejov je miliónkrát overený tip, ktorý pomohol ľuďom po celom svete bez ohľadu na vek, pohlavie či typ vlasov. Nezáleží na tom, či použijete kokosový, jojobový, levanduľový, argánový, olivový či akýkoľvek iný olej. Jediné čo stačí spraviť je opatrne ho zohriať (napríklad fľaštičku, v ktorej sa olej nachádza ponoriť do horúcej vody) a aplikovať na pokožku hlavy. Nielen vlasy, ale aj pokožka bude značne zdravšia.
  2. Akékoľvek nešetrné manipulovanie s vlasmi môže predstavovať katastrofu. Všetky dostupné rady pre rýchlejší rast vlasov, ktoré nájdete na internete obsahujú aj známe pravidlo, že by ste sa mali vyhýbať tesným gumičkám, horúcej vode, fénom, kulmám a nekvalitným výrobkom. Čo to v praxi znamená? Miesto ultra stiahnutého copu použite voľnejšiu a vzdušnejšiu variantu. Namiesto horúcej vody si vlasy zmývajte vlažnou a posledných desať sekúnd studenou vodou. Ak ste závislá na používaní fénu či kulmy, využívajte chladnejšie varianty a módy, ktoré na týchto produktoch nájdete. A v neposlednom rade sa vyhýbajte umelým, nekvalitným vlasovým prípravkom a to od šampónov až po lak na vlasy, ktoré sú zložené čisto z umelých látok alebo obsahujú kremík.
  3. Čo potrebujú vlasy, aby naozaj rýchlejšie rástli? Veľavitamínov a minerálov pre vlasy. Tie v najprirodzenejšej forme nájdete v ovocí, zelenine, mliečnych výrobkoch či orechoch. Ak chcete vitamínovo podporiť vlasy aj inak, stavte na kvalitné vitamíny na prírodnej báze, ktoré môžu rast vlasov pozitívne ovplyvniť, no určite ich nepovažujte za hlavný spôsob starania sa o vlasy!
  4. Okrem spomínaných olejov môžete vlasy obohatiť zvonku aj inak. Medzi najzákladnejšie rady pre rýchlejší rast vlasov patrí zaobstaranie si kvalitnej vlasovej kozmetiky s tendenciou podporiť práve rast vlasov. Ide nielen o šampón a kondicionér, ale aj rôzne masky a oleje. Samozrejme, nemusíte si hneď zaobstarať všetky výrobky z konkrétnej rady. Občas stačia dva alebo tri základné produkty, ako napríklad spomínaný šampón, kondicionér a olej. Prekrvovaním pokožky hlavy, správnym nanášaním a dodržiavaním iných rád budú mať tieto prípravky (najlepšie sú na prírodnej báze) najefektívnejší účinok.

Všetky tieto rady ale vyžadujú trpezlivosť, pretože výsledky sa objavujú po určitej dobe u každého človeka individuálne. Okamžitým riešením je zahusťovač vlasov VOLLUMA, ktorá okamžite dodá vlasom potrebný objem a zahustí ich pomocou prírodných keratínových vláken. Tieto vlákna sa pevne naviažu na vaše vlastné vlasy a splynú s nimi, takže nikto nepozná, že ide o nanovlákna.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
O nás

Naša spoločnosť je už od roku 2009 výhradným distribútorom značky Hairfor2 (pred tým Volluma) na Slovensku. Spolupracujeme s odborníkmi z Nemecka a Kanady.

Náš unikátny zahusťovač vlasov si za tú dobu našiel už veľa spokojných zákazníkov. Sme radi, že vám môžeme pomôcť pri riešení riedkych vlasov. Budeme sa aj naďalej snažiť splniť vaše očakávania. Team HairFor2

Recenzie

RECENZIE HEUREKA

UŽ OD ROKU 2009 NA SLOVENSKU

OKAMŽITÉ VRÁTENIE CELEJ SUMY DO 60 DNÍ

DORUČENIE DO 2 DNÍ

©Copyright HairFor2 | 2009-2023