Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
ČO NAOZAJ DOKÁŽE NÁŠ SPREJ?

zahustenie riedkych vlasov


 

 Video ukážky aplikácie

 

 

 


 

Prečo nakupovať u nás

  1. Úvod
  2. RIEŠENIE PRE RIEDKE VLASY
  3. Riedke a jemné vlasy
27.06.2019

Riedke a jemné vlasy

 

ČO POMÁHA NA RIEDKE A JEMNÉ VLASY

ČO POMÁHA NA RIEDKE A JEMNÉ VLASY

Tento typ vlasov nie je vôbec niečím zriedkavým. Veľa žien si s nimi nevie rady a robí pri úprave či starostlivosti základné chyby. Tie po celkovej akumulácii môžu mať až fatálne následky. Riedke a jemné vlasy reagujú na všetky vnemy citlivejšie, preto aj výber vlasovej kozmetiky, umývanie a celková starostlivosť musí byť dôslednejšia. V tomto článku vám ponúkneme pár faktov, na ktoré by ste mali brať ohľad.

  1. Ak milujete sprchovanie či kúpanie v horúcej vode, mali by ste dvakrát zvážiť, či to milujú aj vaše vlasy. Takáto voda dehydruje telo i vlasy, kvôli čomu začnú byť vaše riedke a jemné vlasy ešte viac lámavé. Tento fakt sa neskôr môže vyvinúť až do samotného vypadávania. V prípade, že studenú vodu neznesiete a nemienite sa vzdať svojho pravidelného teplého kúpeľa, zvoľte kompromis. Po osprchovaní a aplikácií kondicionéra si ich zmyte čo najchladnejšou vodou.

  2. Pri teple ešte ostaneme. Ako určite viete, aj používanie fénov a iných tepelných prípravkov na vlasy je veľmi škodlivé. Predovšetkým pri nesprávnom a navyše pravidelnom používaní. Pokiaľ sa však rovnako neviete a nechcete vzdať ani tohto neduhu, začnite aktívne používať studený vzduch, ktorý je súčasťou takmer každého fénu.

  3. Dávajte si pozor pri manipulácii s mokrými vlasmi. Práve vtedy sú vlasy najnáchylnejšie na zničenie a následné vypadnutie. V žiadnom prípade nečešte vaše riedke a jemné vlasy kým sú mokré. Nesnažte sa prostredníctvom intenzívneho drhnutia vlasov uterákom vymačkať prebytočnú vodu. Radšej si urobte jednoduchý turban a nechajte si ho na hlave približne 10 až 15 minúť.

  4. Ak ste zvyknutá nosiť veľmi tesné účesy, skúste si od toho odvyknúť. Práve vďaka takýmto účesom sa vaše vlasy stanú ešte lámavejšie a zničené.

  5. Hoci je suchý šampón veľmi obľúbeným a vychvaľovaným produktom pre svoje pozitívne účinky na vzhľad vlasov, pre tento typ vlasov nie je úplne ideálnym riešením. Ak to s používaním nepreháňate, nič sa nedeje. Pokojne si ho občas dajte. Pamätajte však, že tento nevinný práškový šampón upcháva póry, kvôli čomu môže zapríčiniť tvorbu lupín a znemožnenie rastu nových vlasov.

ČO POMÁHA NA RIEDKE A JEMNÉ VLASY

 

 

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
O nás

Naša spoločnosť je už od roku 2009 výhradným distribútorom značky Hairfor2 (pred tým Volluma) na Slovensku. Spolupracujeme s odborníkmi z Nemecka a Kanady.

Náš unikátny zahusťovač vlasov si za tú dobu našiel už veľa spokojných zákazníkov. Sme radi, že vám môžeme pomôcť pri riešení riedkych vlasov. Budeme sa aj naďalej snažiť splniť vaše očakávania. Team HairFor2

Recenzie

RECENZIE HEUREKA

UŽ OD ROKU 2009 NA SLOVENSKU

OKAMŽITÉ VRÁTENIE CELEJ SUMY DO 60 DNÍ

DORUČENIE DO 2 DNÍ

©Copyright HairFor2 | 2009-2023