Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Aká zelenina funguje na podporu rastu vlasov?
27.06.2019

Aká zelenina funguje na podporu rastu vlasov?

na podporu rastu vlasov

AKÁ zelenina funguje na podporu rastu vlasov?

Naše vlasy vo veľkej miere ovplyvňujú sebavedomie. Viac na tému vlasy a sebavedomie čítajte tu. Pokiaľ chceme a túžime mať krásne a zdravé vlasy, nestačí spoľahnúť sa len na vitamínové doplnky. Telo lepšie prijíma a vstrebáva živiny zo živého jedla, ktoré následne prúdi do celého organizmu. Na takomto princípe funguje aj zelenina na podporu rastu vlasov. Pokiaľ chcete pomôcť vašej hrive vyzerať božsky, nakŕmte ich týmito vitamínmi!

Vitamíny, ktoré pomôžu!

Vitamín A – produkuje zdravý maz, ktorý je potrebný na normálny a prirodzený chod a zdravie vlasovej pokožky, nakoľko ju necháva hydratovanú. Ak trpíte deficitom, vlasy sú lámavejšie a šupinaté. Okrem mliečnych výrobkov nájdete tento vitamín aj v rámci betakaroténu v červenej, žltej či oranžovej zelenine všetkého druhu.

Vitamín C – Je ideálny pre zachovanie zdravých a lesklých vlasov. Patrí medzi významných antioxidantov, ktorý podporuje mladistvosť a zamedzuje predčasnému šediveniu a vypadávaniu vlasov. Nachádza sa vo všetkých druhoch červenej zeleniny.

Vitamín E – Zvyšuje nielen imunitu, ale aj lepšie prekrvenie, rast a stimuláciu vlasových folikulov. V tomto prípade je zelenina na podporu vlasov tmavozelená, napríklad paprika či uhorka.

Ďalšie vitamíny, ktoré sú účinné v boji proti vypadávaniu vlasov nájdete tu.

Všemocná zeleninana rast vlasov

Vhodnou zeleninou na doplnenie spomínaných i mnohých ďalších vitamínov je aj špenát, ktorý obsahuje množstvo železa. Ten priamo vplýva na rast vlasov. Brokolica obsahuje množstvo antioxidantov rovnako ako aj kaleráb, karfiol či kel.

Skvelá zelenina na podporu rastu vlasov je tiež tekvica a všetky druhy paprík, ktoré podporujú celkové zdravie vlasov a bojujú proti vypadávaniu. Zabudnúť by sme však nemali ani na mrkvu, ktorá je vďaka betakaroténu známa ako „zlepšovač zraku“, no pre vlasy je rovnako potrebná a užitočná. Podporuje zdravý vývoj vlasových folikulov a bezproblémový chod organizmu.

ODPORÚČAME:

Zlepšenie rastu vlasov vplyvom vitamínov sa však prejaví až pri dlhodobom a pravidelnom používaní. Ak chcete mať hustejšie vlasy plné objemu za pár minút, vyskúšajte vlasy v spreji Volluma. Vlákna, ktoré obsahuje vlasy nezaťažujú a vyzerajú veľmi prirodzene.

 

 

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
O nás

Naša spoločnosť sa už od roku 2009 zaoberá vlasovou problematikou. Spolupracujeme s odborníkmi z Nemecka a Kanady.

Náš unikátny zahusťovač vlasov si za 11 rokov na Slovensku našiel už veľa spokojných zákazníkov. Sme radi, že vám môžeme pomôcť pri riešení riedkych vlasov. Budeme sa aj naďalej snažiť splniť vaše očakávania. Team HairFor2

Recenzie

RECENZIE HEUREKA

UŽ 11 ROKOV NA SLOVENSKU

OKAMŽITÉ VRÁTENIE SUMY DO 60 DNÍ

DORUČENIE DO 2 DNÍ